پویش کمک به سیل زدگان کشور در هیات

 

 

 

📝 با توجه به آثار مخرب و فوق تصور سیل اخیر در برخی از مناطق کشور و باعنایت به اینکه هنوز تعدادی از هموطنان عزیز کشورمان درگیر خسارات ناشی از  آن هستند و بسیاری از خانواده های ایشان هنوز از ابتدایی ترین وسایل زندگی محروم می باشند ، لذا پویشی بنام #ماه_بخشندگی در هیئتهای مذهبی تهران در ایام ماه مبارک رمضان در حال اجرا می باشد.
 
✅ در این پویش ۱۸ قلم کالای اساسی زندگی که همگی از تولیدات داخلی می باشد تهيه مي شود و برای خانواده های سیل زده ارسال خواهد شد.
 
✅ با توجه به اینکه اقلام مورد اشاره نسبت به بازار با تخفیف حدود ۵۰ درصدی از سوی کارخانجات و تولیدکنندگان  ارائه مي شود لذا میزان مبلغ مورد نیاز بابت يك سري كامل از  اقلام تنها حدود ۸ میلیون تومان می باشد .
 
✅ در قالب پویش ماه بخشندگی به ازای جمع آوری مبلغ ۶ میلیون تومان توسط هر هیئت و کمک ۲ میلیون تومانی موسسه فرهنگی عقیق و خيريه حضرت رقیه سلام الله علیها یک مجموعه از این اقلام تهیه و با حضور نماینده همان هیئت به دست خانواده های سیل زده خواهد رسيد.
 
✅ امید است با شرکت در این پویش در ایام شبهای قدر به همت شما عزیزان و اعضای محترم هیئت محبین ولیعصر عج بتوانیم هزینه تهیه حداقل یک مجموعه از این اقلام را تامین نماییم تا سهم کوچکی در این امر خداپسندانه داشته باشیم .
 
📡 واحد فرهنگی